biuro podróży erbus, biuro podróży mielc, agencja turystyczna, organizowanie wycieczek turystycznych, wycieczki turystyczne, wycieczki objazdowe, wycieczki szkolne, wyjazdy zimowe, organizowanie wakacji, wczasy last minute erbus, wczasy first minute erbus

O firmie

"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć".

Agencja Turystyczna „ERBUS” istnieje od 1990 roku kontynuując tradycje OST „GROMADA”.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do spędzenia urlopu z nami. W naszej działalności kładziemy nacisk na rozwojowość i wprowadzanie nowych rozwiązań. Przedstawiamy w związku z tym stronę, w której proponujemy szeroką gamę ofert i propozycji, które zostały opracowane w taki sposób aby zapewniały uczestnikom dogodne warunki do wypoczynku i dobrej zabawy.

Prowadzimy sprzedaż kart EURO 26, biletów autokarowych i lotniczych, ubezpieczeń turystycznych, a dla dzieci i młodzieży proponujemy kolonie, obozy specjalistyczne i kursy językowe. Wynajmujemy Busy i Autobusy.

Od wielu lat jesteśmy organizatorem różnego rodzaju wypoczynku dla zakładów pracy, szkół i osób indywidualnych. Opracowujemy programy zgodne z życzeniem klienta. Naszym największym atutem jest organizacja imprez narciarskich w kraju i zagranicą.

Wysoka jakość usług, profesjonalna i wykwalifikowana kadra oraz wiarygodność potwierdzona wieloletnim doświadczeniem w branży to niewątpliwe atuty firmy, a zadowolenie klientów – jej wizytówka.

Posiadamy Zezwolenie Wojewody Podkarpackiego na Działalność Gospodarczą w Zakresie Organizowania Imprez Turystycznych. Centralny Rejestr Zezwoleń Nr Rej.051/2000. 

Potwierdzamy zawarcie umowy Gwarancji Ubezpieczenia Organizatora Turystyki wymaganą w ustawie z dn. 29.08.1997 r. „O usługach turystycznych” w UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. ul. Chłodna 51 00-867 Warszawa nr polisy 2375971073, ważnej od dnia 2024-01-01 od dnia 2024-12-31 włącznie. Suma gwarancji 130 995,20 zł, co stanowi równowartość 28 000,00 EUR.