O firmie

"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć".

 

Agencja Turystyczna "ERBUS” istnieje od 1990 roku kontynuując tradycje OST "GROMADA”.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do spędzenia urlopu z nami. W naszej działalności kładziemy nacisk na rozwojowość i wprowadzanie nowych rozwiązań. Przedstawiamy w związku z tym stronę, w której proponujemy szeroką gamę ofert i propozycji, które zostały opracowane w taki sposób aby zapewniały uczestnikom dogodne warunki do wypoczynku i dobrej zabawy.

Prowadzimy sprzedaż kart EURO 26, biletów autokarowych i lotniczych, ubezpieczeń turystycznych, a dla dzieci i młodzieży proponujemy kolonie, obozy specjalistyczne i kursy językowe. Wynajmujemy Busy i Autobusy.

Od wielu lat jesteśmy organizatorem różnego rodzaju wypoczynku dla zakładów pracy, szkół i osób indywidualnych. Opracowujemy programy zgodne z życzeniem klienta. Naszym największym atutem jest organizacja imprez narciarskich w kraju i zagranicą.

Wysoka jakość usług, profesjonalna i wykwalifikowana kadra oraz wiarygodność potwierdzona wieloletnim doświadczeniem w branży to niewątpliwe atuty firmy, a zadowolenie klientów - jej wizytówka.

Posiadamy Zezwolenie Wojewody Podkarpackiego na Działalność Gospodarczą w Zakresie Organizowania Imprez Turystycznych. Centralny Rejestr Zezwoleń Nr Rej.051/2000. 

Wyszukaj ofertę
 
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji