Oferta

Weekend w Rzymie Camping / samolot / oferta dla grupy

Rzym Lazio Włochy
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Wg programu
Zakwaterowanie:Camping/pole namiotowe
Wyposażenie:
  • Basen
  • Kuchnia
  • Restauracja
  • Parking
  • Jadalnia
  • Kawiarnia
  • Sklep - market
  • Internet
  • Plac zabaw dla dzieci

Symbol oferty:267/9805 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Mielec, Ubezpiecz.KLiA 10000euro, NNW-2000euro, BP-200euro, Osoba dorosła, Transfer na lotnisko i do hotelu, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje Cztery noclegi na Campingu w Rzymie z śniadaniem (bufet) opieka pilota, transfer Mielec-lotnisko-Mielec i z lotniska - camping - lotnisko (transportem miejskim ) miejscowy przewodnik w Rzymie(8 godz), ubezpieczenie (NW i KL+ TFG) Cena nie obejmuje: Biletów lotniczych, obiadokolacji dopłata 23o zł/os. biletów wstępu do zwiedzanych obiektów

PROGRAM

1.Dzień wyjazd w godzinach porannych do Krakowa na lotnisko w Balicach. Przelot do Rzymu. przejazd na Camping-Roma w Rzymie, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2.Dzień po śniadaniu przejazd do centrum Rzymu. Spacer po najciekawszych miejscach miasta. Zwiedzanie: plac Wenecki, Kapitol. Forum Romanum i Koloseum, Palatyn. Wizyta w bazylice św. Jana na Lateranie, jednej z pierwszych siedzib papieskich i Święte Schody, znane również jako Schody Piłata,czas wolny, powrót na camping. Obiadokolacja i nocleg.
3.Dzień po śniadaniu przejazd do Rzymu. Wyjazd komunikacją publiczną na dalsze zwiedzanie Rzymu. Dzielnica Zatybrze z bazyliką Matki Boskiej Zatybrzańskej, która jest kościołem tytularnym Prymasów polski. Następnie spacer przez Most Sykstusa na Campo dei Fiori na którym w 1600 roku został spalony za głoszenie herezji Giordano Bruno. Uniwersytet Sapienza, Panteon ze wspaniałą kopuła, Villa Borghese - jeden z najbardziej znanych parków w Rzymie, gdzie znajdują się muzea, światynia Diany i Eskulapa, popiersia słynnych polityków, artystów i ludzi nauki. Panorama miasta ze wzgórza Pincio oraz Piazza del Popolo i kościół Santa Maria del Popolo, w którego wnętrzu podziwiać można m.in.: obrazy Carravaggio. Powrót na camping, obiadokolacja, nocleg.
4.Dzień śniadanie, wyjazd do WATYKANU. Zwiedzanie placu i wnętrza Bazyliki św. Piotra. Wizyta w miejscu spoczynku Jana Pawła II. Wejście do Muzeów Watykańskich z Kaplicą Sykstyńską. Spacer po mieście z przewodnikiem zwiedzając między innymi: Schody Hiszpańskie i Fontanna di Trevi.
5.Dzień po śniadaniu przejazd na lotnisko Rzym - Ciampino. Przelot do Krakowa -Balice. Powrót do miejsca wyjazdu.

UWAGI

Opieka pilota i miejscowy przewodnik w Rzymie
Dojazd do zwiedzanych obiektów komunikacją miejską około 24,00 €uro / os.
Cena biletów wstępu:
Muzea Watykańskie - 16,00 €uro (lub 8,00 €uro -jako pielgrzymka) €uro + 4,00 €uro za rezerwację na zamówioną godzinę zwiedzania i wymagane wynajem słuchawek watykańskich -1,50 €uro / osoba.
Uwaga: kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie .

BILET LOTNICZY

Na życzenie Klienta, biuro podróży pośredniczy w zakupie biletu. Przeloty odbywają się lotami rejsowymi linii lotniczych Ryanair lub Wizzair. Cena biletu lotniczego wg aktualnego cennika linii lotniczych z dnia zakupu biletu. Rezerwacja biletu lotniczego nie jest możliwa, jedynie zakup biletu. Bilet opłacany jest w całości w dniu zakupu. Bilety nie podlegają zwrotom, wszelkie zmiany dokonywane są wg warunków i opłat linii lotniczych.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-04-28 - 2018-05-02   (Sobota - środa) 5 1065 PLN sprawdź miejsca +
Powiększ mapę