Oferta

Ferie Zimowe-Włochy, Dolomiti Superski Hotel ALBE*** doj.własny, doj.autokarem, samolot

Bosco Verde Arabba Marmolada Włochy
Transport:Autokar, Samolot, Własny
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja, Wg programu
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
  • TV
  • Telefon
  • Kuchnia
  • Restauracja
  • sauna
  • Parking
  • Sala telewizyjna
  • Narciarnia
  • Jacuzzi

Symbol oferty:258/9805 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Mielec, Ubezpiecz.KLiA 10000euro, NNW-2000euro, BP-200euro, Pokój 2 osobowy, Osoba dorosła, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena zawiera: Zakwaterowanie - 7 noclegów w hotelu ALBE***, Wyżywienie HB: śniadania w formie bufetu, obiadokolacje do wyboru trzy propozycje, bufet sałatkowy, wstęp wolny do Centrum Odnowy Biologicznej w hotelu :sauna i jacuzzi, ubezpieczenie NW i KL.
Cena nie zawiera: Transportu autokarem.Biletów na samolot (Kraków-Wenecja-Kraków) Napojów do obiadokolacji, karnetów narciarskich, podatku turystycznego 1euro/os.za dzień pobytu. Cena skalkulowana przy kursie euro 4,30 zł/ przy dużych wahaniach kursowych cena ulegnie zmianie.

OPIS

Bosco Verde - miejscowość położona u stóp słynnego lodowca Marmolada (najwyższy szczyt w Dolomitach około 3400 m n.p.m. pokryty lodowcem). Zaledwie 4,5 km stąd rozpoczynają się wyciągi i trasy na lodowiec Marmolada który siecią wyciągów łączy się ze słynną Sella Ronda - największa stacja narciarska Włoch - bez odpinania nart dotrzecie Państwo do takich jej części jak Val Gardena, Arabba, Alta Badia. Sella Ronda oferuje trasy dla wszystkich - dla początkujących i najmłodszych narciarzy znajdziemy tu kilka śnieżnych placów zabaw z taśmami wyciągowymi, zaś na rozległym terenie u podnóża góry Belvedere oraz w Alta Badia znajdują się liczne widokowe trasy idealne do nauki jazdy czy rodzinnych wypraw. Z kolei wytrawni, zaawansowani narciarze z pewnością nie będą zawiedzeni zjazdami z Marmolady oraz z tras z Arabby, czy samą trasą wokół masywu Sella, 50 kilometrowym szlakiem - którym okrążenie Selli bez powtarzania dwukrotnie żadnej z tras zajmie cały dzień. Coś dla siebie znajdą tutaj również snowboardziści - znajdują się tutaj kilka snow-parków, istnieją również możliwości uprawiania zjazdów off-piste. Ale to nie wszystko, około 8,5 km od Bosco Verde znajduje się jedna z najbardziej widokowych stacji narciarskich Dolomitów - Civetta, jej 80 km tras narciarskich to idealne miejsce na narciarski relaks wśród zapierających dech w piersiach widoków.
Polecamy karnet narciarski Civetta, a dla zaawansowanych narciarzy proponujemy zakupu karnetu narciarskiego Dolomiti Superski lub COMBI 4+2 i skorzystać ze stoków pobliskich stacji Marmolada czy Sella Ronda

HOTEL ALBE***

Urządzony ze smakiem i stylem,posiada 27 pokoi z łazienką, kolorowym telewizorem, telefonem, przytulnym salonem, barem, windą, sauną, jacuzzi i lampą słoneczną. Hotel Albe położony jest w odległości 2 km od Marmolada i od połączenia z Dolomiti Superski, największym ośrodkiem narciarskim na świecie. Hotel dysponuje Centrum odnowy biologicznej sauna i jacuzzi. Na miejscu można także korzystać z masaży.

PROGRAM:

1 dzień: wyjazd (z Mielca ok. godz. 20.00), przejazd do Włoch
2 dzień: przyjazd do Hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg
3-8 dzień: realizacja programu narciarskiego
9 dzień: śniadanie, opuszczenie obiektów i wyjazd do Polski.
10 dzień: przyjazd do kraju w godzinach porannych.

Transport autokarem 350 zł/os.

Komfort i bezpieczeństwo to podstawowe zasady, jakimi kieruje się nasza firma przy transporcie naszych Klientów. Naszą wizytówką są luksusowe, komfortowe, nowoczesne i bezpieczne autokary. Wszystkie posiadają: ABS, ASR, EBS, ELC, retarder, klimatyzację, toaletę z umywalką, mini-barek, lodówkę, DVD/Video, CD odtwarzacz, mikrofon, audio, nawigację GPS, pasy bezpieczeństwa, rozkładane i odsuwane na boki fotele turystyczne, indywidualne nagłośnienie, nawiewy oraz oświetlenie dla pasażerów. Pasażerowie mają prawo zabrać jedną sztukę bagażu głównego (do 20 kg oraz o wymiarach nie przekraczających 120cm x 60cm x 60 cm) oraz jedną sztukę bagażu podręcznego (do 5 kg), jedną parę nart lub deskę snowboardową wraz z butami . Sprzęt narciarski obowiązkowo musi zostać zabezpieczony pokrowcem; dodatkowy bagaż może zostać zabrany wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu z biurem oraz za dodatkową opłatą. W trakcie podróży obowiązuje zakaz palenia tytoniu oraz spożywania alkoholu.

Samolot 780 zł/os.

Jest to cena przelotów na obecną chwilę ,ceny biletów nie są gwarantowane dla całej grupy.
W cenie:
Transfer:lotnisko-hotel-lotnisko(Wenecja-hotel-Wenecja)
Bagaż podręczny o wymiarach -56x45x25cm
Bagaż rejestrowany do 15 kg na osobę
Narty i/ lub buty narciarskie w pokrowcu do 20 kg (narty spakowane dla dwójki narciarzy w jednym pokrowcu)
UWAGA:
AT.Erbus pośredniczy w zakupie biletów. Przeloty odbywają się lotami rejsowymi linii lotniczych easyJet. Cena biletu lotniczego wg aktualnego cennika linii lotniczych z dnia zakupu biletu. Rezerwacja biletu lotniczego nie jest możliwa, jedynie zakup biletu. Bilet opłacany jest w całości w dniu zakupu. Bilety nie podlegają zwrotom, wszelkie zmiany dokonywane są wg warunków i opłat linii lotniczych.

KARNETY NARCIARSKIE

6 dniowy karnet narciarski w terminie 07.01-03.02.2018
DOLOMITI SUPERSKI
265 euro os.dorosła, 185 euro junior, 238 euro senior
CIVETTA
223 euro os.dorosła, 156 euro junior, 201 euro senior
COMBI 4+2
241 euro os.dorosła, 169 euro junior, 217 euro senior
MARMOLADA / ARABBA
230 euro os.dorosła, 157 euro junior, 202 euro senior

Junior: urodzeni po 25.11.2001r.
Senior: urodzony przed 25.11.1952r.
Dzieci poniżej 8 lat otrzymują bezpłatny karnet

UWAGI:

RABAT STAŁY KLIENT - 95zł przy wpłacie zaliczki do 15.11.2017r.

Zalecamy wyrobienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego w NFZ , oraz dodatkowe ubezpieczenie w kwocie około 45 zł - Amatorskie Uprawianie Narciarstwa. Ochroną ubezpieczeniową objęte są koszty sprzętu sportowego i odpowiedzialność cywilna osób i rzeczy na terenie całego świata

Cena imprezy skalkulowana przy kursie euro 4,30 zł/ przy dużych wahaniach kursowych cena ulegnie zmianie.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-01-27 - 2018-02-03   (Sobota - Sobota) 8 1745 PLN sprawdź miejsca +